OG Tasks (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Group
fa: گروه

en: Organic groups
fa: گروه‌ها

en: Required
fa: اجباری

en: Optional
fa: اختیاری

en: Task
fa: وظیفه

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Tasks
fa: وظایف

en: done
fa: انجام
