OG Tasks (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Group
fi: Ryhmä

en: Required
fi: Pakollinen

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Task
fi: Tehtävä

en: Completed
fi: Valmis

en: Tasks
fi: Tehtävät

en: done
fi: suoritettu

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
