OG Tasks (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Status
fr: État

en: Group
fr: Groupe

en: Required
fr: Requis

en: Optional
fr: Facultatif

en: Task
fr: Tâche

en: Completed
fr: Terminé

en: Tasks
fr: Tâches

en: done
fr: fait

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args
