OG Tasks (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Group
gl: Grupo

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Optional
gl: Opcional

en: Task
gl: Tarefa

en: Completed
gl: Completado

en: Tasks
gl: Tarefas

en: done
gl: feito
