OG Tasks (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: Task
gu: કાર્ય

en: done
gu: પૂર્ણ
