OG Tasks (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Group
hr: Grupa

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Required
hr: Nužno

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Tasks
hr: Zadaće

en: done
hr: gotovo

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
