OG Tasks (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Group
hu: Csoport

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Required
hu: Szükséges

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Task
hu: Feladat

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Tasks
hu: Feladatok

en: done
hu: kész

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args
