OG Tasks (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Staða

en: Group
is: Hópur

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Optional
is: Valkvætt

en: Completed
is: Lokið
