OG Tasks (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Status
it: Stato

en: Group
it: Gruppo

en: Required
it: Obbligatorio

en: Optional
it: Opzionale

en: Completed
it: Completato

en: Tasks
it: Operazioni

en: done
it: fatto

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args
