OG Tasks (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Group
ja: グループ

en: Organic groups
ja: オーガニックグループ

en: Required
ja: 必須

en: Optional
ja: 任意

en: Task
ja: タスク

en: Completed
ja: 完了

en: Tasks
ja: タスク

en: done
ja: 完了

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args
