OG Tasks (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Group
jv: Grup

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Tasks
jv: Préntah

en: done
jv: rampung
