OG Tasks (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Group
km: ក្រុម

en: Required
km: ទាមទារ

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Tasks
km: ភារកិច្ច

en: done
km: ធ្វើ​រួច
