OG Tasks (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Tasks
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು
