OG Tasks (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Group
ku: گرووپ

en: Required
ku: پێویستە

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Tasks
ku: ئەرکەکان

en: done
ku: تەواوبوو
