OG Tasks (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Group
lt: Grupė

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Required
lt: Privalomas

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Tasks
lt: Užduotys

en: done
lt: atlikta
