OG Tasks (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Group
lv: Grupa

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Required
lv: Obligāts

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Task
lv: Uzdevums

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: done
lv: pabeigts
