OG Tasks (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Tasks
my: လုပ်ငန်းများ

en: done
my: ပြီးပါပြီ
