OG Tasks (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Group
ne: समूह

en: Required
ne: आवश्यक

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: done
ne: गरियो
