OG Tasks (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Group
oc: Grop

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: Required
oc: Requesit

en: Optional
oc: Facultatiu

en: Tasks
oc: Prètzfaits

en: done
oc: fet

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
