OG Tasks (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Required
pl: Wymagane

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Task
pl: Zadanie

en: Completed
pl: Zakończone

en: Tasks
pl: Zadania

en: done
pl: zrobione

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
