OG Tasks (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Group
ps: ګروپ

en: Required
ps: غوښتى

en: Optional
ps: اختياري

en: Task
ps: دنده

en: Tasks
ps: دندې
