OG Tasks (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Group
ro: Grup

en: Required
ro: Necesar

en: Optional
ro: Opţional

en: Task
ro: Sarcină

en: Completed
ro: Finalizată

en: Tasks
ro: Sarcini

en: done
ro: gata
