OG Tasks (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Group
ru: Группа

en: Organic groups
ru: Сущностные Группы

en: Required
ru: Обязательно

en: Optional
ru: Необязательно

en: Task
ru: Задание

en: Completed
ru: Завершено

en: Tasks
ru: Задачи

en: done
ru: готово

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args
