OG Tasks (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Group
sl: Skupina

en: Required
sl: Obvezno

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Tasks
sl: Opravila

en: done
sl: opravljeno
