OG Tasks (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Optional
sv: Valfritt

en: Task
sv: Uppgift

en: Completed
sv: Slutförd

en: Tasks
sv: Uppgifter

en: done
sv: färdig

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
