OG Tasks (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Group
ta: குழுமம்

en: Organic groups
ta: இயற்கை குழுக்கள்

en: Required
ta: தேவை

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: Task
ta: செய்பணி

en: Tasks
ta: பணிகள்

en: done
ta: முடிந்தது
