OG Tasks (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Group
te: సమూహం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Optional
te: ఐచ్చికం

en: done
te: పూర్తయ్యింది
