OG Tasks (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Required
th: จำเป็น

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: done
th: เสร็จ
