OG Tasks (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Group
tr: Grup

en: Organic groups
tr: Organik gruplar

en: Required
tr: Zorunlu

en: Optional
tr: Seçime bağlı

en: Task
tr: Görev

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Tasks
tr: Görevler

en: done
tr: tamam
