OG Tasks (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Group
uk: Група

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Task
uk: Завдання

en: Completed
uk: Завершено

en: Tasks
uk: Завдання

en: done
uk: зроблено

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args
