OG Tasks (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Group
vi: Nhóm

en: Organic groups
vi: Nhóm

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: Task
vi: Tác vụ

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: Tasks
vi: Tác vụ

en: done
vi: hoàn tất

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
