OG Tasks (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Group
az: Qrup

en: Required
az: Tələb olunur

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: done
az: yerinə yetirildi
