OG Tasks (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Group
bo: ཁག

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Tasks
bo: ལས་འགན

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
