OG Tasks (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Status
et: Olek

en: Group
et: Grupp

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Required
et: Kohustuslik

en: Optional
et: Valikuline

en: Task
et: Ülesanne

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Tasks
et: Ülesanded

en: done
et: valmis
