OG Tasks (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: מצב

en: Group
he: קבוצה

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: Required
he: נדרש

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Task
he: משימה

en: Completed
he: נשלם

en: Tasks
he: משימות

en: done
he: הושלם
