OG Tasks (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Group
hi: समूह

en: Organic groups
hi: जैविक समूह

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Optional
hi: वैकल्पिक

en: Task
hi: कार्य

en: Tasks
hi: कार्य

en: done
hi: किये गए
