OG Tasks (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Group
nl: Groep

en: Required
nl: Verplicht

en: Optional
nl: Optioneel

en: Task
nl: Taak

en: Completed
nl: Voltooid

en: Tasks
nl: Taken

en: done
nl: gereed

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args
