OG Tasks (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Group
pt: Grupo

en: Organic groups
pt: Grupos orgânicos

en: Required
pt: Obrigatório

en: Optional
pt: Opcional

en: Task
pt: Tarefa

en: Completed
pt: Concluído

en: Tasks
pt: Tarefas

en: done
pt: operação concluída

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro ao processar @operation com os argumentos: @args
