OG Tasks (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Group
sk: Skupina

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Required
sk: Povinné

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Completed
sk: Ukončená

en: Tasks
sk: Úlohy

en: done
sk: hotovo

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
