OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Default
af: Verstek

en: Text format
af: Teksformaat
