OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Default
am: ነባሪ

en: Text format
am: ፅሁፍ ቅርፀት
