OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Default
ar: الافتراضي

en: Text format
ar: تنسيق النص
