OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Text format
bg: Текстов формат
