OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Default
cs: Výchozí

en: Text format
cs: Formát textu
