OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Default
cy: Diofyn

en: Text format
cy: Fformat testun
