OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Organic groups
de: Organische Gruppen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Default
de: Standard

en: Member
de: Mitglied

en: Text format
de: Textformat
