OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου
