OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text format
eo: Tekstformato
