OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Default
et: Vaikimisi

en: Text format
et: Tekstivorming
