OG Titles (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Text format
eu: Testuaren formatua
